Google Yabancı Yorum Hizmetleri Paketleri

Tamamen gerçek kullanıcılar ile gerçek yorum hizmeti.

Google
50 Yorum + 5 Yıldız
 • Tam Teslim Edilir
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • %100 Manuel İşlem
 • %100 Organik Yorum
 • Yabancı İsim
 • Yabancı Yorum
1499.00₺
Google
75 Yorum + 5 Yıldız
 • Tam Teslim Edilir
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • %100 Manuel İşlem
 • %100 Organik Yorum
 • Yabancı İsim
 • Yabancı Yorum
1999.00₺
Google
100 Yorum + 5 Yıldız
 • Tam Teslim Edilir
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • %100 Manuel İşlem
 • %100 Organik Yorum
 • Yabancı İsim
 • Yabancı Yorum
2499.00₺
Google
150 Yorum + 5 Yıldız
 • Tam Teslim Edilir
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • %100 Manuel İşlem
 • %100 Organik Yorum
 • Yabancı İsim
 • Yabancı Yorum
3499.00₺

Bu yazımızda sizlere Google Maps, Google Maps İşletme ve Google Maps Yorumları hakkında detaylı bilgiler verdik. Sizde Google Maps Yorum Hizmeti satın almak isterseniz Google Maps İşletme Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler

 1. Google Maps Nedir?
 2. Google Maps İşletme Nedir?
 3. Google Maps İşletme Faydaları Nedir?
 4. Google Maps İşletme Nasıl Yükseltilir?
 5. Google Maps İşletme Faydaları Nedir?
 6. Google Maps Yorum Nedir?
 7. Google Maps Yorumların Önemi Nedir?
 8. Google Maps İşletme Ziyaretlerine Etkisi Nedir?
 9. Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Nasıl Alınır?
 10. Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Satın Alma Ücretleri
 11. Google Maps 5 Yıldız Satın Alma Süreci Nasıl İşler?
 12. Google Maps 5 Yıldız Yorum Satın Alma Şartları
 13. Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Google Maps Nedir?

Dünyanın en çok kullanılmakta olan uygulamalarından biri olan Google Maps, genelde navigasyon amaçlı kullanılan bir program olsa da, üç boyutlu geziye çıkabilme imkanı sağlayan geliştirilmiş bir navigasyon programıdır.

Google maps programı, bilgisayar ortamında kullanılabileceği gibi mobil cihazlarla da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Genelde navigasyon kullanıcıları, Google Maps uygulamasını mobil cihazlarda da kullanmaktadır.

Bu navigasyon programının mobil cihazlarda sıklık tercih edilmesinin sebebi ise; adres tarifi alabilmek ve de navigasyon işlemlerini gerçekleştirebilmek için, bu programın gerçek zamanlı olarak ulaşım güzergahını belirlemesidir.

Google Maps programı ülkemizde sık olarak kullanılmaktadır.

Bu programın ülkemizdeki diğer yan program uygulaması Yandex olsa da, Google Maps çoğunlukla tercih edilmektedir. Google Maps uygulamasını mobil cihazlara indirildiğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri internet kullanım şeklidir.

Yüklü miktarda internet datası kullanılacağı durumlarda genelde wifi ağ bağlantıları tercih edilse de; Google Maps uygulamasında wi-fi bağlantı sağlanması mümkün değildir.

Çünkü uygulamanı kullanılabilmesi için hareket halinde olunacağı için hücresel veri bağlantısını kullanılması gerekmektedir.

Yeterli miktarda mobil internet kullanım hakkının bulunmaması durumunda ise; Google Maps kullanırken dikkat edilmelidir.

Google Maps programı haritalama için oldukça gelişmiş bir teknoloji kullanmaktadır. Öyle ki bu programla birlikte Dünyanın her yerinde bulunan ülkelere, mahallelere, sokakları detaylı bir şekilde inceleme imkanı bulunmaktadır.

Dünyanın en büyük online navigasyon sistemi olarak karşımıza çıkan bu program, sayesinde tüm dünya online ve dijital olarak gezin mektedir. Üstelik Google Maps uygulaması yalnızca özel araçta gidilecek adresler için yardımcı olmakla kalmıyor toplu taşıma adresleri ile ilgili de bilgi vermektedir.

Google Maps programa gidilmek istenen adres girildikten sonra; özel arabayla ya da toplu taşımayla kaç dakikada ulaşılabileceği hesaplanarak ekrana yansımaktadır.

Alternatif rotaları gösteren bu uygulama, sayesinde en verimli yol seçilerek kısa sürede istenilen adrese varış sağlanmaktadır.

Google Maps uygulaması, kullanım sağlayan kullanıcıların istekli ve ihtiyaçlarına göre her geçen gün güncelleme alan bir programdır.

Programın eski sürümlerine bakıldığında; navigasyon kullanılması sırasında mobil cihazı çalması durumlarında navigasyon işlemi sona erme yerek navigasyon sürece devam ediyordu.

Fakat her geçen gün kendini geliştiren Google Maps programı, bu sorunu ortadan kaldırarak güncellemeler gerçekleştirdi. Google Maps bu hususta sensin tercih eden kullanıcıların geri bildirimlerini dikkate alarak yayınlamış olduğu yeni sürümle birlikte birçok problemi ortadan kaldırmıştır.

Yani program ayarı kullanılarak uygulamanın telefon görüşmeleri sırasında yön tarifinin durdurulması sağlanmaktadır.

Google Maps İşletme Nedir?

Özellikle küçük ölçekli olan işletmeler için önemli olan bu uygulama sayesinde; işletmeler Google arama sonuçlarında kolaylıkla çıkmaktadır.

Google Maps işletme ile mevcut işletmelerin daha geniş kitlelere tanınma imkânını ücretsiz sunarak, işletmenin mevcut değerinin artması hedeflenmiştir. Google Maps İşletme, işletmenin internet sitesi olmadan arama sonuçlarında listelenmesini sağlamaktadır. Böylelikle bölgesel daha doğrusu yerel işletmelerin mutlaka kayıtlı olması gereken bir sistemdir. Google Maps işletme programının, sunmuş olduğu analizler sayesinde potansiyel müşterilerine hangi kanallarla ulaştığı konusunda analiz imkanı bulundurur.

Böylelikle işletmelerin, yerel Seo açısından başarı sağlamak için mutlaka optimize edilmesi gereken bir programdır.

Google Maps İşletme Faydaları Nedir?

 • Google Haritalar da işletmelerin eklenmesi sağlanarak, daha fazla kişinin işletmeyi bulması sağlanmaktadır.
 • Mevcut şirketin adı ya da etiketlerle uyumlu bir arama esnasında Google sonuçların sağ bölümünde görünme imkanı sağlanmaktadır.
 • İşletmelerin yapılacak yorumlar ile diğer rakip işletmelere karşı ön plana çıkması sağlanmaktadır.
 • Araca hizmetleri arasında yer almış olan analizler sayesinde arama sonuçlarında daha fazla görünerek iyileştirme çalışmaları imkanı sağlanmaktadır.

Google Maps İşletme Nasıl Yükseltilir?

Google Maps işletme uygulamasında üst sıralarda yer almak için ilk aşamada biraz zaman almaktadır.

Mevcut işletme sayfasının optimize edilmesi, doğrulanması en önemli aşama iken; kategori ilişkilendirilmesi, doğru bir şekilde seçilmesi ve girişin açıklamasında birçok anahtar kelimenin kullanılması da önemlidir.

Google Maps işletme sıralama yükseltme için gerekli olan tüm işlemler ve önemli aşamalar ise şu şekildedir:

 • İlk önce Google sisteminin talep ettiği bütün bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir.
 • Giriş esnasında tüm bilgilerin doğru bir şekilde verildiğinden emin olunmalıdır.
 • Yüksek puan sıralamasına sahip olmak için backlink sayısının arttırılması gerekmektedir.
 • İşletmenin yorum kategorisine birçok yorumun yer alması gerekmektedir.Çünlkü yüksek hacimli pozitif olan değerlendirme yorumları, işletmenin Google haritalar\'da en üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır.
 • Google sistemi tarafından sunulmuş olan kategori listesinden birinin seçilmesi gerekmektedir.
 • İşletme iletişim sayfaların doğru ve her zaman güncel olmasına dikkat edilmelidir.
 • İşletme adresi tam olarak verilerek herkesin anlayacağı şekilde yazılmalıdır.

Google haritalarda öne çıkmak için en önemli noktalardan biri ise; işletme ile alakalı fotoğrafların sisteme yüklenmesidir. İşletmenizin web sitesindeki fotoğrafların Google Maps işletme uygulamasında da çıkıyor olması, müşterilerin ilk gözlemleri için oldukça önemlidir.

Google Maps 5 Yıldız Değerlendirme Nedir?

Google Maps işletme hemen hemen birçok kişinin günlük hayatta en sık kullanmış olduğu uygulamalardan biridir.

Özellikle de ilk kez gidilecek olan adres için oldukça ön plana çıkan bu uygulama, sayesinde istenilen yerlere en kısa olan yol güzergahları sayesinde ulaşım sağlanmaktadır.

Özellikle de kafe, mağaza, restaurant gibi işletmelerin yol tarifini almak büyük önem arz etmektedir.

Google Maps işletme sayesinde; kullanıcılar gitmiş oldukları işletmeler hakkında beş yıldız üzerinden değerlendirme imkanı sağlayarak işletmelerin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Yıldızı düşük olan işletmelerin ya da yorumu kötü olan işletmelerin sistemde bulunması halinde birçok kullanıcı bu işletmede tercih etmemektedir.

Bu yüzden de Google Maps işletme uygulamasına yer alan beş yıldız değerlendirmeleri önemlidir.

İşletmelere verilen beş yıldız etkisi sayesinde, işletmelerin Google arama motoru üst sırada yerleşmesi sağlanır.

Google Maps işletme uygulaması üzerine yer alan işletmeler böylelikle popülerliğini arttırarak tanınmış hale gelir.

Google Maps Yorum Nedir?

Google Maps yorumlarişletmeler hakkında bilgiler içermektedir. Işletme yorumları Google haritalar ve arama motoru girişinde görünerek mevcut İşletmelerin Google aramalarında öne çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Google\'da müşteriler tarafından yapılan yorumlar ve puanlama sistemi sayesinde Google arama motorun en üstüne çıkarılarak işletmenin değeri artmaktadır.

Google Maps Yorumların Önemi Nedir?

Google Maps Gerçek Türk Kullanıcı Yorumları, işletmede mevcut potansiyelini arttırarak Google arama motoru en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır.

Böylelikle de navigasyon sistemini kullanan kullanıcılar, en üst sırada yer alan işletmeleri göz önünde bulundurarak ziyaretlerini gerçekleştirmektedir.

 • Google\'da en çok yorum almak için aşağıda yer alan adımları izleyerek işletmelerin adını duyurulmasının sağlanması içi müşterilere yorum bırakmaları konusunda hatırlatılır.
 • Müşterilerin güvenini kazanmak için tüm yorumların yanıtlanması gerekmektedir.
 • İşletme bilgilerinin doğrulama işlemi gerçekleştirilir.
 • İşletmeye ait müşterilerin yorum yapması için müşterilerden rica edilerek yorum artışı sağlanmalıdır.

Google Maps üzerinden yapılan yorumlar yalnızca doğru ve tarafsız olarak yapıldığında değerlidir. Doğru ve işletmenin hizmetini gerçekten değerlendirmiş olan müşteriler tarafından yapılan yorumlar, Google arama motorunda en ön plana çıkmaya sağlayacaktır.

Bir yorumun uygunsuz ya da reklam politikalarına aykırı olması durumunda ise Google Maps tarafındanyorum kaldırılmaktadır.

Google Maps İşletme Ziyaretlerine Etkisi Nedir?

Google Maps işletme üzerinden işletmelere yapılan ziyaretler sayesinde; Google navigasyon kullanıcıları yorum yaparak işletme üst sıraya çıkmasını sağlayacaktır.

Google Maps işletmenin sağlamış olduğu ayrıcalıklarla işletmeler tanınarak navigasyon yardım alan kullanıcıların önüne çıkmaktadır.

Böylelikle Google Maps işletme platform adına kayıtlı olan kullanıcılar, işletmelere keşfederek, işletmelerin alınmasını sağlayacaktır.

Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Nasıl Alınır?

Google Maps 5 yıldızlı yorumalma hizmeti ile işletmelerin Google Haritalar üzerinde istenilen düzeyde yorum satın alma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Google algoritmaları ile Maps üzerinde yer alan yorum kısmının mevcut işletmeler tarafından, Google yorumların yanıt verme prensibi ile çalışan birçok paket bulunmaktadır.

Bu paketler sayesinde Google Maps programı üzerinde yer alan işletmelere 5 yıldızlı yorum aktarılmaktadır.

Tamamen kullanıcı odaklı olan bu platformda beş yıldızlı yorumların arttırılması için birçok beş yıldızlı Google Maps yorum paketi satışa sunulmaktadır.

Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Satın Alma Ücretleri

Google Maps 5 yıldızlı yorum satın alma işlemleri paketleri yıldız düzeyine göre fiyat değişikliklerine sahiptir.

Genelde 50 ila 200 arası olan beş yıldız paketleri yorum kalite düzeyine göre şekillenmektedir.

Google Maps 5 Yıldız Satın Alma Süreci Nasıl İşler?

Google Maps 5 yıldızlı yorum paketleri için anlaşılan firma paketi ile güvenli ödeme sistemi ve 7/24 canlı destek sayesinde işlemler rahatlıkla yapılmaktadır.

Bunun için Google Maps 5 yıldızlı yorum sayfamızı inceleyerek veya bizim ile görüşülerek bilgi alınımı sağlanabilir.

Google Maps 5 Yıldız Yorum Satın Alma Şartları

Mevcut işletmenin Google Maps kaydı gerekmektedir. Google Maps sistemine kayıtlı olan işletmenin, Google Harita linkinin firmaya bildirilmesi ve ödeme işleminin peşin olarak gerçekleştirilmesi gerekir.

Ödemeler EFT ve havale yoluyla yapılabilirken güvenli ödeme kredi kartı şeklinde de yapılabilmektedir.

Google Maps 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Google Maps işletme programı üzerinden 5 yıldızlı yorum alma hizmetleri garantilidir. Fakat yorum statüsü Google sistemi tarafından belirlenmektedir. Ayrıca Google Maps yorum satın alma süreci 24 saat ile 42 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Google Maps 5 yıldızlı yorum satın alma işlemlerinde, tercih edilen firmaların güvenirliliğine dikkat edilmelidir.

İllegal sistemlerde çalışan firmalar ile iletişim kurmak ödeme kanalları için risk oluşturmaktadır.

Google Maps işlemleri için, uzun süredir faaliyet gösteren firmalar ile iletişim kurmak hem yorum kalitesi açısından hem de güvenli ödeme aşamasında büyük önem arz etmektedir.

Google Maps 5 yıldız satın alma şartları göz önüne alınarak İşlemlerin yapılması da önemlidir. Çünkü şartların göz önünde bulundurarak işlemlerin başlatılması, Google Maps sisteminin güvenli çalışmasını sağlayacaktır. Google Maps yorum satın alma işlemlerinde güvenilir firmalarla çalışmak, Google sistemi tarafından onay alınması açısından oldukça önemlidir. Çünkü Google yazılım sistemi tarafından, yorum ve puanlama sistemleri kontrol edildiği için illegal yollarla yorum yapma durumu engellenecektir.

Bu yüzden de bilirkişi olan firmalar tarafından, Google Maps beş yıldız puanlama alma ve yorum alma işleminin yapılması önemlidir.

Google Maps 5 yıldız yorum alma hizmeti sayesinde firmaların arama motorunda öne çıkması sağlanarak, firmanın tanınması hedefi gerçekleştirilecektir. Bu açıdan birçok işletme Google Maps 5 yıldız yorum satın alma işlemi için başvurular da bulunmaktadır.

Google yazılım sistemi de bu durumun bilincinde olup yorum ve puanlama sistemlerini sıklıkla kontrol etmektedir.

Sizde Google Maps Yorum Hizmeti satın almak isterseniz Google Maps İşletme Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

3 Dakika Önce